Atosa SBB48GRAUS1 48-Inch Solid Door Back Bar Cooler
Atosa SBB48GRAUS1 48-Inch Solid Door Back Bar Cooler FEATURES & TECHNICAL SPECIFICATIONS
  • Dimensions: 48"(W) x 24.5"(D) x 40.2"(H)