Atosa MBB48GGR 48-Inch Glass Door Back Bar Cooler
Atosa MBB48GGR 48-Inch Glass Door Back Bar Cooler FEATURES & TECHNICAL SPECIFICATIONS
  • Dimensions: 48"(W) x 28.2"(D) x 40.2"(H)